Ratkaisut

Yhteystiedot

Tilaukset ja toimitukset

ALUEET 1 - 3

Hausjärven tehdas
Hikiäntie 1336
05820 Hyvinkää
Puh. 020 789 5911
Fax 020 789 5919
tilaukset@fescon.fi

ALUE 4

Haukiputaan tehdas
Topinperäntie 102
90820 Kello
Puh. 08 563 4440
Fax 08 563 4410
haukipudas.tilaukset@fescon.fi

Tuoteneuvonta

Avoinna arkisin klo 8-16
Puh. 020 789 5901

Kaikki Fescon-tuotteet

Korpikoski Anne

040 301 6013

Tasoitteet ja laatoitustuotteet

Heimo Harri

040 301 6025

Myynti

ALUE 1
Rautakauppamyynti

Hiltunen Ville

040 808 6765

Julkisivutuotteiden projektimyynti ja betoninkorjaustuotteet

Neffling Keijo

050 404 9371

Muurauslaastit ja kuivabetonit, rakennusliikemyynti

Jokinen Jani

040 301 6027

Linjasaneeraustuotteiden projektimyynti

Ahonen Yrjö

040 301 6039

ALUE 2

Nyman Juha

040 301 6030

ALUE 3

Lehtonen Osmo

0500 139 446

ALUE 4

Saastamoinen Kai

040 301 6019

KOKO SUOMI
Pumpattavat lattiatasoitteet

Jomppanen Mikko

040 301 6037

Pääkonttori

Hämeenkatu 9 (A-rappu, 4. kerros)
05800 Hyvinkää
puh. 020 789 5900
fax 020 789 5909
fescon@fescon.fi

Y-tunnus 0560006-4

Laskutusosoite

Fescon Oy
PL 178
70080 ENFO

Verkkolaskuosoite (OVT-tunnus)
003705600064

Välittäjä
Enfo Zender Oy

Välittäjän tunnus
003714377140

 

Kartta

Kaikki yhteyshenkilöt

Ahonen Yrjö yrjo.ahonen@fescon.fi Tuotepäällikkö (alue 1) Puh. 040 301 6039
Antikainen Minna minna.antikainen@fescon.fi Myyntisihteeri, laskutus Puh. 040 301 6002
Heimo Harri harri.heimo@fescon.fi Laadunvalvontapäällikkö, tuoteneuvonta Puh. 040 301 6025
Hiltunen Ville ville.hiltunen@fescon.fi Myyntipäällikkö (alueet 1 ja 2) Puh. 040 808 6765
Huhtakallio Hanna hanna.huhtakallio@fescon.fi Hankinta- ja logistiikkapäällikkö Puh. 050 5402 066
Isohookana Mirelle mirelle.isohookana@fescon.fi Toimistosihteeri, Haukiputaan tehdas Puh. 040 301 6020
Jokinen Jani jani.jokinen@fescon.fi Tuotepäällikkö (alue 1) Puh. 040 301 6027
Jomppanen Mikko mikko.jomppanen@fescon.fi Tuotepäällikkö, pumpattavat lattiatasoitteet Puh. 040 301 6037
Klavert Mauri mauri.klavert@fescon.fi Tehdaspäällikkö Puh. 0500 478 409
Korpikoski Anne anne.korpikoski@fescon.fi Tuotepäällikkö, tuoteneuvonta Puh. 040 301 6013
Laaksonen Raija raija.laaksonen@fescon.fi Myyntisihteeri Puh. 040 301 6000
Lehtonen Osmo osmo.lehtonen@fescon.fi Myyntipäällikkö (alue 3) Puh. 0500 139 446
Mertanen Anna-Kaisa anna-kaisa.mertanen@fescon.fi Laatupäällikkö Puh. 040 301 6017
Mikkilä-Heiskanen Arja arja.mikkila@fescon.fi Talouspäällikkö Puh. 040 301 6001
Mäenrinta Armi armi.maenrinta@fescon.fi Tuotantopäällikkö Puh. 040 301 6021
Neffling Keijo keijo.neffling@fescon.fi Tuotepäällikkö, julkisivut (alue 1) Puh. 050 404 9371
Niemelä Raimo raimo.niemela@fescon.fi Tuotekehityspäällikkö Puh. 0500 378 011
Nyman Juha juha.nyman@fescon.fi Myyntipäällikkö (alue 2) Puh. 040 301 6030
Peltola Kimmo kimmo.peltola@fescon.fi Toimitusjohtaja Puh. 050 307 7413
Rämö Heikki heikki.ramo@fescon.fi Myyntijohtaja Puh. 040 5680 687
Saastamoinen Kai kai.saastamoinen@fescon.fi Aluepäällikkö (alue 4) Puh. 040 301 6019

Anna määrä

yksikköä
Lisää